Květen, 2018

31Kvě17:0020:00Vztahy rodiče a děti – pro krásnější světPřednáška17:00 - 20:00 Tyršův sad č. 206/4, Břeclav 6

Podrobnosti události

Jak vztahy s našimi rodiči definují vztahy s našimi dětmi?
Jak jsme se jako děti vyrovnávali s odmítnutím rodičů?
Proč vlastně svoje děti odmítáme, když se nám to jako dětem nelíbilo?
Proč je vlastně kritizujeme za jednání, které mají po nás samých? 
Co o našich vztazích říkají nemoci dětí? Jak naše vztahy a nemoci uzdravit?
Váš svět a svět vašich dětí může zkrásnět a vy to můžete vytvořit
Lektor Ing. Pavel Polok
Termín 31. 5. 2018 v 17:00
Místo V malém sále v 1.patře sokolovny v Charvátské Nové Vsi, Tyršův sad č. 206/4, Břeclav 6
Vstupné 200,- Kč
Informace a předběžná rezervace míst Jana Horníčková, tel: 773 750 744,
mail: grbkaJ@seznam.cz

Letáček Přednáška Břeclav 31.5.18

Napadlo vás někdy propojit si svoje dětství s dětstvím rodičů? Napadlo vás někdy vnímat svoje děti přes sebe, svoje chování v dětském věku? A kdybyste to udělali, vzpomenete si, že jste svým rodičům třeba lhali, vzpomenete si proč? Možná pak budete lépe chápat svoje děti, až vám budou lhát, protože všichni svůj charakter, svoji emoční přirozenost dědíme po svých rodičích. Možná se zamyslíte nad tím, co byste potřebovali, jak by se k vám rodiče měli chovat, jak by vás měli vnímat, abyste nemuseli lhát a jak by se k vám měli chovat, když už jste lhali. A možná pak svoje jednání ke svým dětem změníte. Anebo budete lépe chápat třeba vztek vašich rodičů, když vy jste lhali, když se podíváte na ten svůj vztek, když vám nyní lžou vaše děti.

Napadlo vás někdy propojit závislost vašich dětí na mobilech, počítačích, televizi a internetu s vašimi závislostmi ve vašem dětství? Byly jiné, protože jste žili obklopeni jinými věcmi. Ale nebyly nakonec stejné? Jen na něčem jiném? Umíte si představit, jak byste dopadli vy, kdybyste měli k dispozici hračky vašich dětí?

Napadlo vás někdy, proč jedno z vašich dětí se učí skvěle a druhé, protože se nepřinutí učit, má špatné známky? Napadlo vás podívat se, po kom vaše děti dědili studijní vlohy a přístup ke škole? Po kom to jedno a po kom to druhé? A nebude to ani dědeček a ani prababička. A možná se podívejte, jak vám bylo, když vám učení nešlo. Co byste vlastně potřebovali? Kritizovat, ponižovat, trestat, anebo zájem a porozumění? Neměli byste pak nakonec svoje studijní výsledky trochu lepší?

Co tímto propojením světů, světa vašeho dětství a světa dětství vašich dětí získáme? V žádném případě to není omlouvání někoho. Ale může to být hluboké porozumění obou stran, vašich rodičů, i vašich dětí. A v tom hlubokém pochopení určitě najdete pomalu a postupně úplně jiné představy o tom, jak vnímat svoje děti i rodiče a vše ve vašem životě může být najednou úplně jinak. Zkraťte si tuto cestu k radosti a nechte se inspirovat přednáškou, je toho mnoho, co můžete objevit.

Kdy

(Čtvrtek) 17:00 - 20:00

Kde

1. patro sokolovny v Charvátské Nové Vsi

Tyršův sad č. 206/4, Břeclav 6

Lektor

Ing. Pavel Polok

Cena

200,- Kč

Nejbližší události

23ZářCelodenní25KvěRoční kurz 2023/2024 - staň se mistrem svého života s využitím numerologieRoční kurz(Celodenní)

Nejnovější články

Dany Williams

Dany Williams

Typically replies within an hour

I will be back soon

Dany Williams
Hey there 👋
It’s your friend Dany Williams. How can I help you?
eliskatherapy
X