Eliška: 776 802 789, Pavel: 739 374 481

Dotazy

V našich článcích jsou mnoha různými způsoby popsány naše objevy a moudrost, kterou používáme pro práci s klienty na konzultacích, na kurzech, na přednáškách, a také v našich životech. Každý článek v sobě nese poselství, nový netradiční pohled na život a na svět. Jsou to taková poselství moudrosti a lásky z našich vnitřních světů. Máme je v sobě všichni a můžeme jim naslouchat a nechat se jimi vést.

Zde se můžete ptát na způsob léčení konkrétních nemocí, na to jaké jsou jejich příčiny a na způsob léčby vašich konkrétních životních problémů. Pokud uvedete data narození a křestní jména, budeme vám moci říct více informací.

Naše rady nenahrazují odborné lékařské vyšetření, odbornou lékařskou péči a především odborný lékařský dohled. Naše rady vycházejí z našich praktických zkušeností, z alternativních představ o těle a zdraví a z alternativních filozofických představ, nemohou být proto vědecky podloženy a doloženy. Vedeme vás k mnohem větší zodpovědnosti za své zdraví a svůj život, která spolupráci s lékaři zahrnuje. 

Cílem našich rad je, umožnit vám pochopit, že konkrétní nemoci mají své konkrétní emoční pozadí. Pochopit, že prací se svými pocity a svým vlastním způsobem vnímání běžných životních situací můžete své zdravotní problémy výrazně ovlivnit. Pak se vám může stát, že lékař indikuje samovolné uzdravení, nebo výrazné zlepšení zdravotního stavu.

Rady na této stránce vychází z našich zkušeností získaných za mnoho let aktivní práce s klienty.

Než se rozhodnete napsat sem svůj dotaz, prosíme vás, abyste se podívali do dotazů předcházejících, zda jsme zde již váš problém neřešili.

14
Odeslat dotaz

  Odebírat upozornění  
Upozornit na
Barbora

Dobrý den, už 3 roky řeším různými alternativními cestami myom na děloze. A on pořád roste. Včera mi ho pan gynekolog čerstvě změřil a má 8×10 cm. S operací, kterou bych ráda směřovala na leden 20, jsem se smířila. Jde mi asi už o život. Nejde mi ale do hlavy, proč se myom udělal a proč pořád roste, když se s ním tak dlouho domlouvám:) Má to smysl ještě řešit? Bára, 47 let, 9.8.

Leona

Dobrý den, chtěla bych znát Váš náhled na mou situaci, možná se dozvím něco, co mě nasměruje k nějakému řešení. Jsem již dlouhodobě nespokojená se svým životem, střídají se mi období deprese s apatii. Chybí mi energie, jak po stránce fyzické, tak psychické. V poslední době jsem především utlumená, prázdná a rezignovaná, bez motivace… Dalo by se říct vyhořelá. Právě díky těmto problémům, navzdory svému věku, kdy bych měla být již vystudovaná a zaměstnaná, ještě stále prezenčně studuji. Jsem v prvním ročníku navazujícího studia a tak mám minimálně rok, možná 2 před sebou. Zvykla jsem si, že se díky tomu… Číst vice »

Hana

Dobrý den, potřebuji k numerologickému rozboru vědět hodinu narození? Děkuji.

Katka

Dobrý den chtěla bych se zeptat ohledně čaker. Zaujala mě Joga na jejich harmonizaci ,ale sama vtom tak nějak tápu.Ráda bych se zeptala zda je lepší postupovat nějak popořadě a vydržet jistou chvíli v té jedné čakry dokud nebude v porádku nebo je to zcela na mě a nohla bych například harmonizovat všechny 3 spodní čakry v jeden den po určitou dobu.? také nevím přesně jak poznat že už mám čakru uzdravenou,nebo prostě až bude sama v harmoii dá mi vědět ? 🙂 Snad je můj dotaz aspon trošku srozumitelný.
Děkuji, přeji hezký den.
Katka 20.2 1997

Eva

Dobrý den, syn Jaroslav 24.9. 2013 má nejspíš nesnášenlivost lepku, mléka, pšenice, vajec a mírnou i citrusů, brambor a luštěnin. (toto vyšlo v laboratorním testu pro domácí použití, dále zjišťujeme, zda ještě nevadí jiné potraviny atd.) K tomu atopický ekzém. Zajímá mě, co nám to má říct a jak ho zcela vyléčit… Předem velmi děkuji za info. Eva, 30.6.1983

Velmi děkuji za Vaše stránky! Už vím, kam odkazovat klienty, kteří mají potíže ve vztazích

Michaela

Dobrý den, pane Poloku, prosím o náhled na mou situaci. Nejde o nic vážného, ale přesto mi to znesnadňuje život. Mám dvě děti, které mne o životě a o mně samé už hodně naučily a také mnoho práce v praktickém životě (žijeme na vesnici, fyzicky hodně pracuju a děti jsou bystré, zvídavé a náročné 🙂 Brzy začnu pracovat i v zaměstnání po rodičovské dovolené a necítím se vůbec silná to zvládnout. Všechnu tu péči, práci atd. Cítím velmi málo energie. Té životní. Dříve to tak nebývalo. Muž mi pomáhá, ale staví pro nás dům a při své práci už toho… Číst vice »

Lenka

Dobrý den, píšu za svého bratra. Moc bych Vás chtěla poprosit o názor na jeho zdraví a možnost příčiny a léčby. Bratr se jmenuje Jan 22.07.1987. Po dost dlouho dobu žil velmi názorčným způsobem života. Mnoho práce, především v zahraničí, málo spáku, douhé cesty v autě, špatné stravovací návyky. Z jeho zpsůsobem života mu troskotaly i partnerské vztahy. Teď ve 30 si něco uvědomil a ukotvuje se, snaží se víc odpočívat, jde do sebe. Příčinou byly i lehké kolapsy (návaly navolnosti, mdloby), které se mu cca 3x za poslední 2 roky staly . Jenže i přes více odpočinku, relaxace, dle… Číst vice »

X