Eliška: 776 802 789, Pavel: 739 374 481

Dotazy

V našich článcích jsou mnoha různými způsoby popsány naše objevy a moudrost, kterou používáme pro práci s klienty na konzultacích, na kurzech, na přednáškách, a také v našich životech. Každý článek v sobě nese poselství, nový netradiční pohled na život a na svět. Jsou to taková poselství moudrosti a lásky z našich vnitřních světů. Máme je v sobě všichni a můžeme jim naslouchat a nechat se jimi vést.

Zde se můžete ptát na způsob léčení konkrétních nemocí, na to jaké jsou jejich příčiny a na způsob léčby vašich konkrétních životních problémů. Pokud uvedete data narození a křestní jména, budeme vám moci říct více informací.

Naše rady nenahrazují odborné lékařské vyšetření, odbornou lékařskou péči a především odborný lékařský dohled. Naše rady vycházejí z našich praktických zkušeností, z alternativních představ o těle a zdraví a z alternativních filozofických představ, nemohou být proto vědecky podloženy a doloženy. Vedeme vás k mnohem větší zodpovědnosti za své zdraví a svůj život, která spolupráci s lékaři zahrnuje. 

Cílem našich rad je, umožnit vám pochopit, že konkrétní nemoci mají své konkrétní emoční pozadí. Pochopit, že prací se svými pocity a svým vlastním způsobem vnímání běžných životních situací můžete své zdravotní problémy výrazně ovlivnit. Pak se vám může stát, že lékař indikuje samovolné uzdravení, nebo výrazné zlepšení zdravotního stavu.

Rady na této stránce vychází z našich zkušeností získaných za mnoho let aktivní práce s klienty.

Než se rozhodnete napsat sem svůj dotaz, prosíme vás, abyste se podívali do dotazů předcházejících, zda jsme zde již váš problém neřešili.

4
Odeslat dotaz

  Odebírat upozornění  
Upozornit na
Lenka

Dobrý den, píšu za svého bratra. Moc bych Vás chtěla poprosit o názor na jeho zdraví a možnost příčiny a léčby. Bratr se jmenuje Jan 22.07.1987. Po dost dlouho dobu žil velmi názorčným způsobem života. Mnoho práce, především v zahraničí, málo spáku, douhé cesty v autě, špatné stravovací návyky. Z jeho zpsůsobem života mu troskotaly i partnerské vztahy. Teď ve 30 si něco uvědomil a ukotvuje se, snaží se víc odpočívat, jde do sebe. Příčinou byly i lehké kolapsy (návaly navolnosti, mdloby), které se mu cca 3x za poslední 2 roky staly . Jenže i přes více odpočinku, relaxace, dle… Číst vice »

Michaela

Dobrý den, pane Poloku, prosím o náhled na mou situaci. Nejde o nic vážného, ale přesto mi to znesnadňuje život. Mám dvě děti, které mne o životě a o mně samé už hodně naučily a také mnoho práce v praktickém životě (žijeme na vesnici, fyzicky hodně pracuju a děti jsou bystré, zvídavé a náročné 🙂 Brzy začnu pracovat i v zaměstnání po rodičovské dovolené a necítím se vůbec silná to zvládnout. Všechnu tu péči, práci atd. Cítím velmi málo energie. Té životní. Dříve to tak nebývalo. Muž mi pomáhá, ale staví pro nás dům a při své práci už toho… Číst vice »

X