Eliška: 776 802 789, Pavel: 739 374 481

V našich článcích jsou mnoha různými způsoby popsány naše objevy a moudrost, kterou používáme pro práci s klienty na konzultacích, na kurzech, na přednáškách, a také v našich životech. Každý článek v sobě nese poselství, nový netradiční pohled na život a na svět. Jsou to taková poselství moudrosti a lásky z našich vnitřních světů. Máme je v sobě všichni a můžeme jim naslouchat a nechat se jimi vést.

Ceny ročních kurzů

1 800 Kč za jednu jednodenní (9:00 – 17:00) lekci kurzu v našich prostorách v Litomyšli. V ceně je káva čaj ovoce. Platba po každé absolvované lekci.

Ceny večerních kurzů, seminářů

Cena za večerní kurz, seminář se stanovuje dle rozsahu večerního kurzu, semináře a počtu účastníků. Večerní kurzy, semináře si můžete zorganizovat po dohodě s námi v místě bydliště . Organizátor večerního kurzu, semináře pak má večerní kurz, seminář zdarma. Minimální počet účastníků je 10. Večerní kurz, seminář se platí celý celý předem.

Ceny konzultací

Od 1. 10. 2020 měníme cenu konzultací následovně.

Cena jedné konzultace je;
700 Kč za 1 hodinu
1 400 za 2 hodiny
2 000 Kč, za 3 hodiny

Cena konzultace se nemění, i když přijdete s partnerem, dítětem, nebo rodičem.

V případě, že si vyžádáte přítomnost mne i Ing. Elišky Bečkové, cena konzultace je 2500 za 3 hodinové setkání. Obvykle v případech, kdy máte pocit, že potřebujete pohled z mužské i ženské strany, obvykle při řešení problémů v partnerství.

Ti, kteří z nějakého důvodu nemohou zaplatit plnou částku platí dle svých možností.

Ceny přednášek

Cena za přednášku je minimálně 3 000 Kč, nebo 150 Kč za osobu, dle dohody s organizátorem. Přednášku si můžete zorganizovat po dohodě s námi v místě bydliště. Organizátor dostává provizi ze zisku z přednášky.

Ceny numerologických rozborů

2 000 Kč za numerologický rozbor osobnosti na základě data narození a jména případně přezdívky v rozsahu minimálně 5 stránek.

500 Kč za hodinu konzultace k textu numerologického rozboru, budete-li ji chtít. Konzultace může být i telefonicky.

Způsoby platby

Ve všech případech můžete platit hotově na místě, můžete si pod kanceláří v bankomatu KB hotovost vybrat, nebo můžete zaplatit převodem z účtu. Přijímáme platby i v Eurech.

X