Červen, 2019

14Čen(Čen 14)17:0016(Čen 16)17:00Psychosomatika vztahů a zdravíkurz17:00 - 17:00 (16)

Podrobnosti události

Lektor Ing. Pavel Polok
Termín 14. 6. – 16. 6. 2019 začátek v pátek v 17:00 a konec v neděli v 17:00
Cena 2 500,- Kč, za 500,- Kč lze objednat vlastní blok léčení 45 min
Místo konání Hybešova 65, Brno,  k dispozici je kuchyňka
Organizátorka Ing. Jana Jiřičková,  mail jirickovajana@gmail.com

Letáček

Zajímá vás psychologie, psychosomatika, práce s vědomím a zdravím?
Chcete lépe poznat sebe sama, lépe chápat svůj život a život obecně?
Chcete lépe chápat své vztahy a své partnery, co je to láska?

Kurz je určen 

pro páry i jednotlivce. Pro každého, kdo chce porozumět svým vztahům a chce je uzdravit a najít v nich svoji radost a štěstí. 

Stačí aby na sobě pracoval jen jeden z páru. Pokud cokoli v sobě skutečně uzdravíme, pak uzdravené sebou sama uzdravíme i v partnerovi.  

Páry budou mít výhodu možnosti přímo na kurzu vidět sebe navzájem a svůj vztah novýma očima a přímo na kurzu si budou moci zkoušet vstupovat do jednoty my. 

Kurz je zaměřen především prakticky, veškeré informace budou na kurzu okamžitě aplikovány na vaše konkrétní problémy ve vztazích tak, abyste si vaše vztahy hned na kurzu uzdravovali.

O kurzu

Přemýšleli jste někdy nad tím jak to příroda dělá, že když se zamilujeme, že jsme jedna mysl, jedno tělo? Jako bychom vystoupili z duality a ty, a byli najednou jen a jen my. Jako bychom vstoupili do jednoty. Vyplaví se nám do těla spousta hormonu štěstí a my vidíme partnera, sebe, přítomnost i budoucnost jen růžově a v tomto stavu pak dokážeme naprosto cokoli. Po půl roce, nám příroda vysoké dávky hormonu štěstí postupně začne odebírat a naše vidění partnera, přítomnosti a budoucnosti s ním se pomalu začnou měnit. 

Všimli jste si? Naše vztahy ani trochu neřídíme rozumově. Řídí je náš naturel a emočně sociální dovednosti tvořit a žít vuztah. Naše rozumové jednání ve vztazích je našemu naturelu a emočně sociálním dovednostem ve vztazích podřízeno. 

Cítíme-li se ve vztahu poníženě, odmítnutě, nemilovaně, máme-li pocit, že náš partner jedná ve vztahu sobecky nebo ukřivděně, jedná se vždy o pocit, který rozumem běženě neumíme ovlivnit. Nemůžeme se rozumově rozhodnout, že se například budeme cítit respektováni, když se tak necítíme, že budeme mít nadhled, když jej nemáme.

Všichni žijeme představu, že jsme ve své osobní historii ve svých vztazích byli nějak zraňováni, nebo neceněni nebo nerespektováni. Nejdříve obvykle v dětství, pak svými partnery. A většina z nás si tak vytvořila emoční zranění, která nás ve všech následujících vztazích definují.  Tato neuzdravená zranění nám pak brání vstoupit do jednoty my, do lásky.  

Na kurzu

 • se budete učit vidět, jak právě vy jste emočně nastaveni a jaký máte naturel. Lze to zjistit z vašich vztahů v dětství, ze vzhledu vašeho těla, z nemocí, kterými jste prošli. Budeme také vstupovat přímo do světa vaší živosti, vašich pocitů a představ a podíváte se přímo, jací vlastně jste, budete velmi překvapeni.
 • se budete učit, jak se svými partnery vstoupit do jednoty my a jak se v jednotě my udržet. Budete se učit vstoupit do lásky a udržet se v ní. Budete se učit, co to láska vlastně je. 
 • vám pomohu vidět a pak uzdravit vaše emoční zranění, které vám brání navázat úspěšný a spokojený vztah, uzdravovat si je budete vy sami.
 • pomohu uzdravit vztah s vašimi rodiči tak, aby i tam jste byli my, někteří z vás možná poprvé v životě. 
 • pomohu vám pochopit, co o vašich vztazích říkají vaše postava, nemoci, úrazy a různé zdravotní problémy. Jak je vnímat a jak je díky změně vztahů uzdravovat. 

Nečekejte, že si na kurzu svoje vztahy úplně uzdravíte. To nejde a nikdo vám toto nemůže slíbit. Na kurzu se naučíte svoje vztahy lépe vnímat, lépe jim rozumět, lépe chápat svoji roli.

Vysvětlím vám mnoho pravidel, kterými se vztahy řídí a které je pro úspěšné partnerství potřeba znát.

Po kurzu byste měli svým vztahům a svojí roli v nich mnohem lépe rozumět. Měli byste umět vidět, jak vypadáváte z jednoty my do duality já a ty a měli byste vědět, jak se do jednoty my zase vracet.

Po kurzu byste měli umět lépe chápat vazby mezi problémy ve vztazích a zdravím. Měli byste lépe chápat roli nemoci, jako laskavého rádce, jenž má pro nás vzkaz, informaci. Když svého rádce vyslyšíme, odejde. Takto si můžeme uzdravit i ty nejvážnější, anebo chronické nemoci…

Na kurz si vezměte

 • blok na poznámky, kam si budete psát své objevy o sobě sama a další informace, které se na kurzu dozvíte. 

Program

Pátek: 17:00 – 20:00 hod

 • Přednáška – kdo jsme, jak vlastně fungujeme? Kde se berou naše sociální, pocitové a emoční  dovednosti a jak vlastně fungují? Náš pocitový a emoční svět je neuvěřitelně krásný a rozsáhlý a právě především tam tvoříme své vztahy. Abychom jim lépe rozuměli, nezbývá nám než tento svět prozkoumat.
 • Přednáška – co je to vlastně láska? Jak se vlastně žije, jak se do ní vstupuje a jak se v ní udržet?
 • Krátké představení se
 • Krátký vstup do vnitřního světa – zavedu vás do vašeho vnitřního světa pocitů a představ vnímání sebe a vnímání druhých. Nejedná se o meditaci. Na chvíli se přestanete věnovat mysli a budete se věnovat se zavřenýma očima cítění – každý těm svým konkrétním pocitům, povedu vás.
 • Sdílení, kdo bude chtít
Sobota: 9:00 – 18:00 hod,  polední pauza 1,5 hod
 • Krátká interaktivní přednáška dle potřeby na doplnění informací, dle konkrétních dotazů účastníků kurzu.

Všichni si musíme svůj konkrétní vztah zasadit právě do toho našeho konkrétního světa našich sociálních dovedností a potřeb. Měli bychom svoje sociální dovednosti a potřeby ve vztahu umět chápat, abychom lépe rozuměli tomu, jak vlastně my sami tvoříme svoje vztahy a abychom lépe chápali to, jak je tvoří naši partneři. 
Mnoho z nás neumí vidět, že součástí jejich sociální dovednosti tvořit vztahy je třeba nadřazenost, pocity ponížení, vzteku, despotičnost a zraněné jednání. Většina z nás má ve svých vztazích nějaké větší, nebo menší emoční zranění, se kterým jsme se nevypořádali. A tak se ve svých dalších vztazích zraněnému jednání nemůžeme vyhnout. 
Měli bychom vědět, jaký typ vztahu potřebujeme a proč. Abychom tam mohli svůj vztah směřovat a abychom jej mohli rozvíjet. 

 • Praxe – práce s konkrétními účastníky kurzu, jejich vnímáním sebe a partnera a se situacemi které neumí ve svých vztazích řešit. Práce s emočními zraněními. Práce s fyzickými nemocemi plynoucími ze vztahů. Placené bloky léčení a pak krátké přestávky, krátké bloky.
 • Na závěr přímý vstup do vašeho světa sociálních dovedností, kdo chce sdílení… 
Neděle: začátek 9:00 – 17:00 hod,  polední pauza 1,5 hod
 • Krátká interaktivní přednáška dle potřeby na doplnění informací, dle konkrétních dotazů účastníků kurzu. 

Jak vlastně svoje sociální dovednosti měnit? Jak obecně uzdravit svá emoční zranění, která nám ničí naše vztahy, jak léčit nemoci z našich vztahů. Další informace, jak vstoupit ve vztazích do lásky, co vlastně láska je a jak si ji udržet. 

 • Pokračování praxe, krátké bloky, placené bloky, minut s tím, že budeme používat to, co si účastníci kurzu navnímali ve večerním vstupu do vnitřních světů a použijeme zkušenosti z předchozích bloků. 

Rozvíjení dovednosti lásky v konkrétních situacích. 
Rozvíjení intimity ve vztazích. 

Po kurzu zcela jistě budete sebe a své vztahy chápat a vnímat zcela jinak.
Budete vidět, že to nejcennější, co v partnerství můžete získat, co může dát partner vám a vy jemu, je objevit sebe díky němu a najít tak lásku pro sebe, svůj život a své vztahy.
Láska, radost a zdraví jsou tu pro všechny, kteří je umí

Kdy

14 (Pátek) 17:00 - 16 (Neděle) 17:00

Kde

Hybešova 65a, Brno

Lektor

Ing. Pavel Polok

Cena

2 500,- Kč

Nejbližší události

23ZářCelodenní25KvěRoční kurz 2023/2024 - staň se mistrem svého života s využitím numerologieRoční kurz(Celodenní)

Nejnovější články

Dany Williams

Dany Williams

Typically replies within an hour

I will be back soon

Dany Williams
Hey there 👋
It’s your friend Dany Williams. How can I help you?
eliskatherapy
X