Září, 2023

23ZářCelodenní25KvěRoční kurz 2023/2024 - staň se mistrem svého života s využitím numerologieRoční kurz(Celodenní)

Podrobnosti události

Letáček

Organizační informace

Lektor Ing. Eliška Bečková
Počet žáků ve skupině 5 až 7
Počet lekcí 10, vždy 1x za měsíc, vždy sobota od září  2023 do června 2024
Časy 9:00 až cca 17:00, 1 hodina přestávka na oběd
Místo konání kurzu Litomyšl
Cena za jednodenní lekci 2 000 Kč, platí se každá lekce samostatně
Podmínky účasti na kurzu minimálně jedna online osobní konzultace
Příjem přihlášek Ing. Eliška Bečková, tel: 776 802 789, mail: eliskabec@gmail.com, přihlášky přijímám do konce srpna 2023

Termíny

V případě omezení setkávání, nebo omezení pohybu může být kurz uskutečněn online pomocí aplikace Zoom, pokud se na tom účastníci kurzu domluví. Pokud to bude potřeba, s používáním aplikace vám pomůžeme, pokud se domluvíte na jiné aplikaci, budeme používat tu.

Požadavky na účastníky kurzu

Odhodlání a ochota se učit, objevovat, spolupracovat a pracovat s novými poznatky i v čase mezi lekcemi.
Před kurzem se s vámi chci alespoň jednou setkat, abychom se vzájemně poznali.
Práce na kurzu bude jak individuální, tak skupinová.

Pro koho je kurz určen?

Je určen všem, kteří chtějí od života víc. Kterým nestačí prožít svůj život nevědomě a v omezujících mantinelech nastavených rodovými představami.
Je určen těm, kteří chtějí lépe rozumět svému životu a chtějí jej vědomě tvořit. Jakmile se to naučíte, už nikdy nebudete stejní. Budete sebe, své možnosti, svůj život, své vztahy a celý svět vidět úplně jinak.
Je určen pro všechny, kteří jsou jakkoli nespokojení se svým životem, svými vztahy nebo svým zdravím. Pro všechny, kteří si chtějí svůj život uzdravit, zlepšit a tvořit novým způsobem.
Je vhodný také pro ty, kteří již pracují s lidmi a chtějí své schopnosti a dovednosti posunout nebo rozvinout.

O kurzu

Tento kurz je zaměřený na porozumění informacím, které pro tebe mají tvá čísla a tvé pocity. Ale rozumět samo o sobě nestačí. Potřebuješ se naučit, jak je prakticky používat pro tvoření života, který si přeješ žít.

To tě naučím na kurzu. Prakticky a smysluplně používat informace, které ti poskytují tvé pocity a tvá čísla. Díky propojení numerologie s tvým charakteristickým způsobem uvažování, budeš líp rozumět svým pocitům i druhým lidem. Budeš chápat svůj život i životy svých blízkých (partnerů, rodičů, dětí). Budeš vědět, jak si tvořit život, po jakém toužíš.

Vstoupíš do nového světa, ve kterém se postupně staneš nadšeným umělcem radostně tvořícím své dílo – vlastní život.

Leonardo da Vinci byl umělcem, který ve svých obrazech mistrně zachytil pocity a emoce. Díky tomu vytvořil opravdu výjimečná díla, která obdivuje celý svět. To, co nás fascinuje na obrazech, fotografiích, ale i v tanci, hudbě a dalším umění, jsou právě vyjádřené emoce. Čím opravdověji dílo emoce zachytí, tím víc nás osloví. Tvůrci, kteří toto umí, jsou nejvíce obdivovanými mistry svého oboru. Proč? Protože pocity a emoce jsou bohatstvím nevyčíslitelné ceny. Umělci to vědí. A tak je jako cenné ukazují.

Dívat se na svůj život, jako na umělecké dílo, a obdivovat pocity a emoce své i ostatních stejně, jako ty ztvárněné v uměleckých dílech, to je velké umění.

Umělci jsou za vyjadřování pocitů obdivováni a oceňování množstvím cen. Třeba udělováním Oscarů, Zlatých glóbů, Pulitzerových cen či Zlatých Slavíků a Lvů. S vlastními pocity však nejeden člověk zachází, jako by byly bezcenné. Zvláště pak ty nepříjemné. A přece právě ty mají obrovskou cenu. Díky nim v tobě vznikají touhy po lepších pocitech, zážitcích a lepším světě. A ty si za těmi touhami a sny můžeš jít. Můžeš je realizovat. Můžeš si vytvořit život, jaký chceš. Když budeš vědět, jak tvoření funguje a pak se tím věděním budeš řídit.

Když se naučíš znát cenu svých pocitů a budeš je používat vědomě pro tvoření svého života, uděláš z něho umělecké dílo, které tě bude bavit žít.

Na začátku stojí rozhodnutí, že tohle umění se chceš naučit. Pak si jdeš postupně a s vytrvalostí krok za krokem k vysněnému cíli. Ani Leonardo da Vinci se nestal mistrem přes noc. Musel se naučit mnoho o světle, kompozici, perspektivě, materiálech, barvách a dalších věcech. Vše pak trénoval v praxi tím, že maloval a maloval a maloval.

Také na mých kurzech budeš trénovat a trénovat a trénovat.

Kdy

Září 23 (Sobota) - Květen 25 (Sobota)

Kde

Litomyšl

Lektor

Ing. Eliška Bečková

Cena

2 000 Kč za lekci, platí se vždy po absolvování lekce

Nejbližší události

23ZářCelodenní25KvěRoční kurz 2023/2024 - staň se mistrem svého života s využitím numerologieRoční kurz(Celodenní)

21ZářCelodenní14ČenRoční kurz 2024/2025 - ROZVIŇ SVŮJ POTENCIÁLRoční kurz(Celodenní)

Nejnovější články

Dany Williams

Dany Williams

Typically replies within an hour

I will be back soon

Dany Williams
Hey there 👋
It’s your friend Dany Williams. How can I help you?
eliskatherapy
X