Září, 2022

24ZářCelodenní03ČenRoční kurz 2022/2023 - staň se mistrem svého životaRoční kurz(Celodenní)

Podrobnosti události

Letáček

Organizační informace

Lektor Ing. Eliška Bečková
Počet žáků ve skupině 6
Počet lekcí 10, vždy 1x za měsíc, vždy sobota od září  2022 do června 2023
Časy 9:00 až cca 17:00, 1 hodina přestávka na oběd
Místo konání kurzu Litomyšl nebo Makov (10 km od Litomyšle)
Cena za jednodenní lekci 2 000 Kč, platí se každá lekce samostatně
Podmínky účasti na kurzu minimálně jedna online osobní konzultace
Příjem přihlášek Ing. Eliška Bečková, tel: 776 802 789, mail: eliskabec@gmail.com, přihlášky přijímám do konce srpna 2022

Termíny

Lekce Den Datum
1  Sobota 24. září 2022
2  Sobota 22. říjen 2022
3  Sobota 12. listopad 2022
4  Sobota 10. prosinec 2022
5  Sobota 14. leden 2023
6  Sobota 18. únor 2023
7  Sobota 18. březen 2023
8  Sobota 15. duben 2023
9  Sobota 13. květen 2023
10  Sobota 3. červen 2023

V případě omezení setkávání, nebo omezení pohybu může být kurz uskutečněn online pomocí aplikace Zoom, pokud se na tom účastníci kurzu domluví. Pokud to bude potřeba, s používáním aplikace vám pomůžeme, pokud se domluvíte na jiné aplikaci, budeme používat tu.

Požadavky na účastníky kurzu

Odhodlání a ochota se učit, objevovat, spolupracovat a pracovat s novými poznatky i v čase mezi lekcemi.
Před kurzem se s vámi chci alespoň jednou setkat, abychom se vzájemně poznali.
Práce na kurzu bude jak individuální, tak skupinová.

Pro koho je kurz určen?

Je určen všem, kteří chtějí od života víc. Kterým nestačí prožít svůj život nevědomě a v omezujících mantinelech nastavených rodovými představami.
Je určen těm, kteří chtějí lépe rozumět svému životu a chtějí jej vědomě tvořit. Jakmile se to naučíte, už nikdy nebudete stejní. Budete sebe, své možnosti, svůj život, své vztahy a celý svět vidět úplně jinak.
Je určen pro všechny, kteří jsou jakkoli nespokojení se svým životem, svými vztahy nebo svým zdravím. Pro všechny, kteří si chtějí svůj život uzdravit, zlepšit a tvořit novým způsobem.
Je vhodný také pro ty, kteří již pracují s lidmi a chtějí své schopnosti a dovednosti posunout nebo rozvinout.

O kurzu

V naší škole vám pomůžeme lépe pochopit, co je vědomí, jak funguje a jak formuje naši každodenní realitu. Naučíme vás, jak tyto vědomosti využít ve prospěch vašeho partnerství.

Právě partnerství použijeme pro lepší pochopení sebe sama přes chápání partnera. Stačí současně se dívat na partnera a sebe. Použití tohoto spojeného pohledu – speciální dovednosti – nám umožní lépe vidět a chápat sebe. Umožní nám vidět, co nám partner svým jednáním o nás samých říká.  Jestliže lépe chápeme sebe, pak vždy lépe chápeme svého partnera. Při objevování stejnosti se páry obvykle velmi otevřou a pak i velmi nasmějí tomu co objevují a jakým darem s partnerem si vlastně jsou.

Své partnery si vybíráme. Když nám pak nevyhovují nebo se chovají destruktivně, je na nás pochopit, proč jsme si vybrali právě je. Co jsme se s nimi chtěli prožít, uvědomit, vytvořit a objevit?

Vítej v radostnější realitě.

Leonardo da Vinci uměl ve svých obrazech mistrně zachytit pocity a emoce. Díky tomu vytvořil opravdu výjimečná díla. Však ho za to obdivuje celý svět. To, co nás fascinuje na obrazech, fotografiích, ale i v tanci, hudbě a dalším umění, jsou právě vyjádřené emoce. Čím opravdověji dílo emoce zachytí, tím víc nás osloví. Tvůrci, kteří toto umí, jsou nejvíce obdivovanými mistry svého oboru. Proč? Protože pocity a emoce jsou naše největší bohatství a oni to vědí. A tak je jako cenné také ukazují. Což je nám velmi příjemné.

Dívat se na svůj život, jako na umělecké dílo a obdivovat pocity a emoce své i ostatních, jako ty ztvárněné v uměleckých dílech, to je největší umění.

Všimli jste si, že umělce za vyjadřování pocitů a emocí obdivujeme a oceňujeme, ale u sebe a svých blízkých (partnerů, rodičů, dětí) totéž považujeme za nežádoucí a nepříjemné. Případně za neslušné a trestuhodné? Odmalička se učíme své pocity a emoce dávat stranou, jako nedůležité, zahazovat je a potlačovat. Přitom jsou to nejcennější, co v životě máme. Díky nim vnímáme, cítíme a prožíváme vše ve svých životech. A hlavně-tvoříme jimi svou realitu.

Když se naučíme znát cenu svých pocitů i emocí a naučíme se je vědomě používat, vytvoříme ze svého života mistrovské umělecké dílo. Bude nás bavit žít. Budeme se radovat z toho, že jsme takoví, jací jsme se vším, co k nám patří.

Umění svůj život žít s radostí, to se my lidé učíme celý život. Ale, když se naučíme používat v praxi několik základních principů, bude nás to celoživotní vzdělávání a vylaďování formy fascinovat a bavit. Budeme si ho užívat s čím dál tím větší radostí. Na začátku stojí rozhodnutí, že tohle umění se chceme naučit. Potom potřebujeme vytrvalost, odhodlání a trpělivost. Však ani Leonardo se nestal mistrem přes noc. Musel se naučit základní principy kompozice, perspektivy a spoustu dalších věcí. Vše pak trénoval v praxi tím, že maloval a maloval a maloval.

Stejné je to na mých kurzech.

Naučíme se principy tvoření, které působí na každého bez výjimky-stejně, jako gravitace. Vše pak budeme trénovat a trénovat a trénovat v praxi vašich každodenních životů.

Kdy

Září 24 (Sobota) - Červen 3 (Sobota)

Kde

Litomyšl nebo Makov (10 km od Litomyšle)

Lektor

Ing. Eliška Bečková

Cena

2 000 Kč za lekci, platí se vždy po absolvování lekce

Nejbližší události

23ZářCelodenní25KvěRoční kurz 2023/2024 - staň se mistrem svého života s využitím numerologieRoční kurz(Celodenní)

21ZářCelodenní14ČenRoční kurz 2024/2025 - ROZVIŇ SVŮJ POTENCIÁLRoční kurz(Celodenní)

Nejnovější články

Dany Williams

Dany Williams

Typically replies within an hour

I will be back soon

Dany Williams
Hey there 👋
It’s your friend Dany Williams. How can I help you?
eliskatherapy
X