Září, 2021

17ZářCelodenní13KvěRoční kurz 2021/2022 - přijímáme žákyRoční kurz(Celodenní)

Podrobnosti události

Letáček

Rok, který změní váš život

V dětství jsme se naučili realitě čelit, 
ale my ji můžeme vědomě tvořit,
můžeme ji volit a formovat,
když víme jak.

Sněte si

Všichni v sobě, ve svém vědomí máme klíče od svého vlastního ráje, a stojí za to se vydat hledat je. Už jen to hledání může být velmi vzrušující a velmi inspirativní, i když vůbec nebývá snadné.

Umíte si představit, jakou svobodu byste měli, kdybyste nebyli závislí na ocenění, přijetí a lásce druhých, kdybyste si tyto pocity ve všech situacích svého života uměli dát sami? 

Umíte si představit, že byste uměli i na destruktivně jednající lidi reagovat pozitivně, oceněním? 

Umíte si představit, že byste už nereagovali vztekem, pocity nerespektu, ponížení nebo strachu, ale hravostí, jež vám může dát jen vaše sebevědomí v konkrétním okamžiku?  

Jaký byste asi měli život? 

Všichni máme své sny. Umíte si představit, že byste si uměli plnit své fantastické sny o sobě sama a svých vztazích? O tom, co ve svých životech chcete mít a prožít?

Jaké by to bylo? A co a jak byste vlastně chtěli žít? A proč? 

Nacházíme se nyní v čase plném neuvěřitelných možností a potenciálů.

 

Organizační informace

Lektora si můžete vybrat Ing. Pavel Polok nebo
Ing. Eliška Bečková
Počet žáků ve skupině 6
Počet lekcí 9, vždy 1x za měsíc, Pavel pátky, Eliška soboty
Časy 9:00 až cca 17:00, 1 hodina přestávka na oběd
Místo konání kurzu Litomyšl, Smetanovo náměstí 31, (nad KB)
Cena za jednodenní lekci 2 000 Kč, platí se každá lekce samostatně
Podmínky účasti na kurzu minimálně jedna osobní konzultace
Příjem přihlášek Ing. Eliška Bečková, tel: 776 802 789, mail: eliskabec@gmail.com, přihlášky přijímáme do konce srpna 2021

Termíny

Přesné termíny jednotlivých kurzů určíme do konce května. Pak je zde najdete ve formě tabulky. Eliška bude mít všechny lekce svého kurzu v sobotu a Pavel bude mít všechny lekce svého kurzu v pátek.

V případě omezení setkávání, nebo omezení pohybu může být kurz uskutečněn online pomocí aplikace Zoom, pokud se na tom účastníci kurzu domluví. Pokud to bude potřeba, s používáním aplikace vám pomůžeme, pokud se domluvíte na jiné aplikaci, budeme používat tu.

Požadavky na účastníky kurzu

Nadšení, ochota se učit a objevovat, schopnost spolupracovat v rámci skupiny a schopnost pracovat s tím, co jste na jednotlivých lekcích objevili i v čase mezi lekcemi. 

Abyste se na kurz mohli přihlásit, chceme se s vámi, Pavel nebo Eliška alespoň jednou setkat, abychom se vzájemně poznali. 

Práce na kurzu bude jak individuální, tak skupinová.

Pro koho je kurz určen?

Je určen všem, kteří chtějí od života víc. Kterým nestačí prožít svůj život nevědomě, v omezujících mantinelech nastavených rodovými představami a dovednostmi, pomocí kterých své životy všichni tvoříme.

Je určen těm, kteří chtějí svému životu a svým vztahům lépe rozumět, chtějí je ovlivňovat, vědomě tvořit a zdokonalovat. Jakmile se toto naučíte, už nikdy nebudete stejní. Budete sebe, své možnosti, svůj život a svět vidět úplně jinak.

Je určen pro všechny, kteří jsou jakkoli nespokojení se svým životem, se svými vztahy, nebo jsou různě nemocní. Pro všechny, kteří si chtějí svůj život uzdravit, změnit a zlepšit.

Je vhodný také pro ty, kteří již pracují s lidmi a chtějí své schopnosti a dovednosti posunout nebo rozvinout.

O kurzu

V naší škole vám pomůžeme lépe pochopit, co je vědomí, jak funguje a jak formuje naši každodenní realitu. Naučíme vás, jak tyto vědomosti využít ve prospěch vašeho života. 

Naše vědomí je neuvěřitelně rozsáhlý vnitřní svět každého jednoho z nás. Nese v sobě neuvěřitelně mnoho dovedností, o kterých běžně nemáme tušení. Když je pro sebe objevíme a naučíme se je používat, konečně začneme lépe chápat svoji fyzickou realitu a reality dalších lidí. 

Jakkoli ovlivnit nebo změnit vědomí konkrétního člověka, jeho způsob vnímání, uvažování a reagování je jedna z nejtěžších věcí, do kterých se můžeme pustit. 

Málokdo chápe, co je to realita. Za realitu považujeme to, co vnímáme svými smysly. Za realitu považujeme své pocity z toho, co se okolo nás děje. Ale toto realita není. To je už naše subjektivní interpretace reality.

Málokdo chápe, co je to vůle a jak funguje. Jak ji používat tak, abychom si neubližovali naprosto nevědomě stále dokola. Málo kdo chápe její obrovské možnosti, které jsou omezené jen naší představivostí. 

Své rodiče si před narozením vybíráme. Když nám pak nevyhovují nebo se chovají destruktivně, je na nás pochopit, proč jsme si vybrali právě je. Co jsme se s nimi chtěli prožít, uvědomit a vytvořit? Zde práce na sobě vždy začíná…

Vítejte ve vaší krásnější realitě.

Příjem přihlášek

Ing. Eliška Bečková, tel: 776 802 789, mail: eliskabec@gmail.com, přihlášky přijímáme do konce srpna 2021

Kdy

Září 17 (Pátek) - Květen 13 (Pátek)

Kde

Litomyšl, Smetanovo náměstí 31 - naše kanceláře (nad provozovnou Komerční banky)

Lektor

Ing. Pavel Polok nebo Ing. Eliška Bečková

Cena

2 000 Kč za lekci

Nejbližší události

23ZářCelodenní25KvěRoční kurz 2023/2024 - staň se mistrem svého života s využitím numerologieRoční kurz(Celodenní)

Nejnovější články

Dany Williams

Dany Williams

Typically replies within an hour

I will be back soon

Dany Williams
Hey there 👋
It’s your friend Dany Williams. How can I help you?
eliskatherapy
X