Březen, 2019

04Bře(Bře 4)17:0025(Bře 25)20:00Kurz - partnerství s láskouKurz17:00 - 20:00 (25) Smetanovo náměstí 31, 570 01 Litomyšl

Podrobnosti události

Termín a čas 4 lekce, 17:00 až 20:00, 4. 3. až 25. 3. 2019
Cena 1 600,- Kč
Místo konání v našich kancelářích, Smetanovo n. 31, Litomyšl, nad Komerční bankou
Organizátorka Míla Bohunická, tel: 605 147 812 / mail: milam28@seznam.cz

 

Letáček

Na kurz mohou přijít jednotlivci i páry

Všimli jste si, že partnerský vztah je pro většinu z nás v našem životě nejdůležitějším zdrojem pocitů spokojenosti, radosti, ale i pocitu naší síly pro ostatní oblasti života? Všimli jste si, že pokud máme funkční partnerský vztah, kde máme pocit zázemí, jsme schopní dosáhnout naprosto čehokoli i v ostatních oblastech života?

Možná si položte následující otázky:

Jak se ve svých partnerských vztazích cítíte?
Co vlastně o tom, jak funguje partnerství víte?
Chcete o tom, jak fungují vztahy vědět víc?
Chcete být ve svých vztazích úspěšnější a spokojenější?

Možná přišel čas své vztahy konečně výrazně zlepšit, možná si za to stojíte.

Za víc, jak deset let mé praxe mi prošlo kanceláří opravdu hodně lidí a to mi umožnilo vidět mnoho jednoduchých souvislostí, které nám mohou pomoci výrazně lépe rozumět sobě a pak partnerovi a díky tomu se ve vztahu cítit mnohem lépe a nepadat do odmítání, křivd a konfliktů.

Na kurzu vás budu učit lásce k sobě, která je zároveň láskou k partnerovi. Ukážu vám, jak vy sami to děláte, že si vás partner, partnerka nemusí vážit, jak vy sami pro to vytváříte prostor a pak se na toho druhého zlobíte, když jej využije a ukážu vám, jak velmi jednoduché je to změnit. Pomohu vám pochopit větu,

Chceš-li změnu partnera, změň se.

Budete velmi překvapeni, jak snadno a bez jakéhokoli boje lze změnami sebe sama dosáhnout libovolných změn chování partnera směrem k vám. Jak snadno vždy šlo vaše vztahy udělat mnohem hezčí, a jak jste si je mohli užít.

Pomohu vám pochopit, jak vaše partnerské vztahy velmi úzce souvisí s tím, jaké vztahy máte se svými rodiči a proč si vybíráte právě ty partnery, které si vybíráte.

Na kurzu vám ukážu, jak si sami můžete léčit a uzdravit svá zranění, která jste ve svých vztazích ve svém životě nasbírali a která vám nyní vaše současné vztahy ničí. Chodí ke mně velmi mnoho lidí, kteří se rozvedli s pocitem ublížil, ublížila mi. Kteří díky svému zranění už vlastně nejsou schopni vytvořit další funkční vztah. A tak stále zkouší nové a nové vztahy a stále znovu ztroskotávají s představou, že zase nenašli toho pravého.
Celé je to ale jinak. Dotyční si stále jen projektují své zranění z rozvodu do všech dalších vztahů a ty díky tomu dopadají stále stejně. Vidím, jak si dotyční lidé, sami zranění nachází partnery podobně zraněné a vzájemně se pak dál zraňují. Přitom je velmi snadné své zranění uzdravit, a změnit tak život nejen sobě, ale pokud máte děti, pak i dětem. Klienti jsou často překvapeni, jak hodně si neuměli všimnout, jak sami ve vztahu jednali odmítavě a nenávistně.
Uzdravíte li své staré vztahy, pak na ně budete i velmi rádi vzpomínat. Klienti bývají velmi překvapení tou změnou pocitů. A dobré vzpomínky jsou našimi největšími ochránci v našich životech.

Kurz je zaměřen prakticky, budeme pracovat s vašimi konkrétními problémy ve vašich vztazích, pokud to budete chtít. Na vašich problémech vás budu učit, jak vaše konkrétní situace vnímat pocitově jinak díky novým, úplně jiným úhlům pohledu na vztahy. Díky novým pocitům ve vašich konkrétních situacích pak sami objevíte pro vás často nečekaná, překvapivá řešení.

Kdy

4 (Pondělí) 17:00 - 25 (Pondělí) 20:00

Kde

Litomyšl - Naše kancelář (nad provozovnou Komerční banky)

Smetanovo náměstí 31, 570 01 Litomyšl

Lektor

Ing. Pavel Polok

Cena

1 600 Kč

Nejbližší události

23ZářCelodenní25KvěRoční kurz 2023/2024 - staň se mistrem svého života s využitím numerologieRoční kurz(Celodenní)

Nejnovější články

Dany Williams

Dany Williams

Typically replies within an hour

I will be back soon

Dany Williams
Hey there 👋
It’s your friend Dany Williams. How can I help you?
eliskatherapy
X