Duben, 2022

22DubCelodenní24JAK OBJEVOVAT VLASTNÍ SEBEVĚDOMÍ – SÍLU A SVOBODU VE VZTAZÍCHKurz(Celodenní) Hlinky 25, Brno

Podrobnosti události

 

Když štěstí najdeš ve svých vzpomínkách, tak ti nový život začíná.
Z muzikálu Kočky

 

Volně navážeme na předchozí seminář, znovu vstoupíme v imaginacích do vašich vnitřních světů. Na vaše příběhy podíváme ze dvou úhlů pohledu. Ten první už tak trochu znáte, rozvineme jej.

Uzdravení starých traumat.

Všichni si ve svých životech neseme svá zranění, která jsme utrpěli v dětství. Ta zranění potřebují uzdravit, protože při sebemenším náznaku nebezpečí spojeným s dávným traumatem okamžitě podvědomě sebezáchovně reagujeme. Dávno zapomenuté trauma se v nás takto stále znovu a znovu podvědomě aktivuje a tělo vylučuje mnoho stresových hormonů, které definují naše emoční reakce, strach, útočnost, ukřivděnost, lítost. Podíváme se na to, jak můžeme ve svých vztazích vystoupit z role oběti a vstoupit do role tvůrce. 

Realizace bez usilování.

Stará Buddhistická myšlenka říká, usilování přináší utrpení. Rozhodně tato myšlenka neříká, že nemáme nic chtít, jak se obvykle všichni domnívají. Všichni si potřebujeme ve svých vztazích jít za realizací svých snů, abychom byli šťastní. Je na nás umět to bez usilování. Jedná se o více emočních dovedností, které je potřeba znát a naučit se je používat. Ale aby to bylo možné, nesmí nás pokud možno svazovat naše stará dětská zranění, od rodičů a vrstevníků a na nich postavená zranění dospělá, obvykle od partnerů.

U vás, kteří jste byli na první lekci uchopíme vaše konkrétní příběhy, o kterých jsme již na prvním setkání mluvili a budeme s nimi dál pracovat. A vy noví, snadno pochopíte, o co jde, když se budete dívat, jak se svými příběhy pracují ti kteří první lekci absolvovali.

Realizace radosti, cesta ke štěstí

Všichni známe filmy z Hollywoodu, hlavní hrdina je v nějaké velmi nepříjemné situaci, nespokojený, nešťastný, někým ponižovaný nebo je mu nějak upírána možnost jít si realizovat své sny, nebo má smůlu na partnery. Často je hlavní hrdina nějak bázlivý, neprůbojný, nesebevědomý.

ALE HLAVNÍ HRDINA SE NEVZDÁVÁ.

I když jeho situace vypadá neřešitelná, hrdina nemá žádné nástroje na změnu, všechny okolnosti a lidé, jeho charakter stojí proti němu, hrdina se nevzdá. Líbí se vám to?

A protože se nevzdá, postupně řeší s velkou odvahou a invencí všechny překážky na cestě k právě svému štěstí a nakonec svého štěstí dosáhne. 99% Hollywoodských filmů má Happy end – šťastný konec. Amerika miluje úspěch. A vy ne? Já ano. Tak se za ním na kurzu vydáme.

A všimli jste si? Často hlavní hrdina zahlédne, jaké fatální chyby ve svém životě dělal, jak nesmyslně se choval. A nemá problém si své chyby připustit, přijmout zodpovědnost a změnit se. Ve filmu to vypadá jednoduše, a skutečně, jednoduché to je, ale je potřeba vědět jak. Na konci filmu je původní třeba bázlivý a třeba bojovný člověk úplně jiný, plný sebevědomí a optimismu a hlavně, má díky svému sebevědomí úspěch.

Na kurzu vám pomohu pochopit, jak se na sebe a druhé dívat, co na sobě, proč a jak změnit. Jak ve vašich konkrétních situacích vašich životů nastavit vaše cíle tak, abyste právě ten svůj sen, svůj úspěch mohli dosáhnout také. Nasměruji vás a vy už budete chápat. Už pro vás Hollywoodské filmy nebudou snem, ale návodem. A budete se moci vydat i vy právě za svým štěstím.

Program semináře

Pátek 22. 4. 2022 15 – 19 hod

Přednáška, seznámení se s novými účastníky, vykládání si k tématu, společná imaginace.

Sobota 23. 4. 2022 9 – 13  oběd  14:30 – cca 18:30 hod

Práce s vašimi příběhy, ke kterým potřebujete najít nové postoje, nová řešení, společná imaginace.

Neděle 24. 4. 2022 9 – 13  oběd  14:30 – cca 17 hod

Práce s vašimi příběhy, ke kterým potřebujete najít nové postoje, nová řešení, společná imaginace. Definice vašich konkrétních snů a cesty k jejich realizaci.

Podrobnosti semináře
Kdy 22. – 24. 4. 2022
Kde Hlinky 25, Brno
Jak se přihlásit mailem na: jirickovajana@gmail.com Přihláška je platná po zaplacení zálohy á 1000,- Kč, mailem dostanete info k platbě. Doplatek zaplatíte hotově před zahájením semináře. Záloha se nevrací – může být postoupena náhradníkovi. 
Cena 4 000,-
Počet účastníků maximálně 12

Těšíme se na vás
organizátorka semináře
Jana Jiříčková
777 050 538

Kdy

Duben 22 (Pátek) - 24 (Neděle)

Kde

Hlinky 25, Brno

Hlinky 25, Brno

Lektor

Ing. Pavel Polok

Cena

4 000,- Kč

Nejbližší události

23ZářCelodenní25KvěRoční kurz 2023/2024 - staň se mistrem svého života s využitím numerologieRoční kurz(Celodenní)

Nejnovější články

Dany Williams

Dany Williams

Typically replies within an hour

I will be back soon

Dany Williams
Hey there 👋
It’s your friend Dany Williams. How can I help you?
eliskatherapy
X