Září, 2019

27ZářCelodenní29KvěRoční kurz pro páry 2019/2020Roční kurz(Celodenní)

Podrobnosti události

Letáček

Partneři jsou si vždy zrcadlem a to nejcennější, co si mohou dát je vidět to jak jsou stejní, a uzdravit si tak vzájemně svůj život. Uzdravit si tak každý ty svoje vnitřní emoční destrukce a emoční zranění.
Vztahy, které byly tímto způsobem uzdraveny, často z dlouhodobé tíživosti nepochopení a věčných konfliktů najednou získají novou intimitu, která vzniká v tomto tipu vnímání.
Schopnost propojit vnitřní světy je schopností nesoudit, schopností milovat.

Na kurzu se budete učit vidět v partnerově jednání jednání svoje. V partnerových emočních dovednostech se budete učit vidět ty své. A pak se to postupně bude dít, z vnímání sebe navzájem ve stylu,  a proti mně ty se stanete partneři my. Stanete se láskou v situacích, které tak budete umět vnímat.

Všichni v sobě máme klíče ke vstupu do světa představ a pocitů, který nás v našich vztazích definuje. Abychom do něj mohli vstoupit, musíme jen být a jen vnímat. Nepřemýšlet, nehledat řešení, nehledat souvislosti, ale jen být a vnímat svoje pocity a svoji představivost…

Chceme-li pochopit, s čím jsme sem přišli, musíme vnímat svoji dětskou duši. Tam můžeme zahlédnout to, čím jsme, to čím jsme se sem přišli stát, tam můžeme zahlédnout, jak ve vztazích vnímáme sebe sama a jak vnímáme druhé.

Na kurzu „objevíte svůj vnitřní svět“, rozměr sebe sama, o kterém jste asi neměli ani tušení. Bude to pro vás, jako toulat se neznámou krajinou. Zjistíte, že v té krajině je vše, co jste kdy ve svých vztazích žili, co žijete a žít budete. Zjistíte, že tato krajina je v mnoha místech zraněná, nemocná, rozbitá a že potřebuje léčit a uzdravit.

Zjistíte, jak velmi příjemné je, když se váš vnitřní svět v některém aspektu vašeho života uzdraví. Najednou zjistíte, že se právě tam mnohem lépe přijímáte, jste tam mnohem více sama sebou a jste k sobě nádherně laskaví a že jste mnohem více laskaví k partnerovi. Když lépe rozumíte sobě, mnohem lépe můžete rozumět partnerovi.

Pokud to budete chtít, budete si moci do svých vnitřních světů vstupovat s partnerem společně.

 

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, kteří si chtějí hrát. Pro ty, kteří nechtějí jen pokračovat v rodových stereotypech ve vztazích, kteří chtějí něco více. Pro všechny, pro které je partnerství nějak problematické, či frustrující, nebo pro páry, kterým partnerství přestává fungovat.

Je určen všem, kteří chtějí od života víc, kterým nestačí jen život žít, ale chtějí mu lépe rozumět, chtějí jej ovlivňovat, vědomě tvořit, zdokonalovat. Jakmile se toto naučíte, už nikdy nebudete stejní a budete sebe, své možnosti, svůj život a svět vidět úplně jinak.

 

Na kurzu budeme pracovat ve dvou rovinách vědomí

V rozumové rovině, kde se snažíme rozumem pochopit svoji osobnost, své sociálně emoční dovednosti, svoje role a to jak na ně reagují druzí a jak mi reagujeme na role druhých.  

V rovině představ, pocitů a emočních reflexů, je to další velká část vědomí, která určuje náš život mnohem více, než část rozumová. Budeme vstupovat přímo do prostoru představ a pocitů a využijeme jeho samouzdravující schopnosti pro uzdravení částí vědomí, které se rozumově uzdravují obtížně. 

Nebojte se, nemusíte umět meditovat! Jediné, co od vás budu chtít je být se svými pocity a vnímat je, aniž byste hledali rozumové řešení. Pocity jsou velmi zvláštní, umí jednat, umí být celkem samostatné, umí se nám bránit, když je potlačujeme, nenechají si od nás poroučet. Ale my využijeme jejich nejdůležitější vlastnost, POCITY MAJÍ SCHOPNOST SE SAMY UZDRAVIT, když jim dáme prostor.

Termíny

Požadavky na účastníky kurzu

Na kurzu se stanete součástí skupiny, do které budete zařazeni. Skupina je základní a uzavřenou vyvíjející se jednotkou. Proto základními požadavky na účastníka jsou závazek zachování kontinuity a ochota vydat se do hlubokých procesů osobního rozvoje. 

Vynechání jednoho kurzu znemožňuje další pokračování v kurzu. Výjimečně je možné domluvit si s lektorem nahrazením kurzu individuálním sezením s lektorem kurzu, nebo absolvování lekce kurzu v jiné skupině. 

 

 

Organizační informace

Lektora si můžete zvolit

Ing. Pavel Polok nebo

Ing. Eliška Bečková

Počet lidí ve skupině 3 páry
Počet lekcí 9, 1x za měsíc září až červen střídavě pátek, sobota
Termíny jednotlivých lekcí konkrétní termíny pro jednotlivé skupiny kurzu budou vydány v červnu
Časy 9:00 až cca 18:00, 1 hodina přestávka na oběd
Místo konání kurzu Litomyšl, Smetanovo n. 31, (nad KB)
Cena za jednodenní lekci 3 200,- Kč za pár, platí se po absolvování každé lekce samostatně
Podmínky účasti na kurzu minimálně jedno tříhodinové osobní setkání. Potřebujete si udělat obrázek o způsobu práce na kurzu, abyste kurz po pár lekcích neskončili. (1 500,- za pár)
Příjem přihlášek Ing. Eliška Bečková, tel: 776 802 789, mail: eliskabec@gmail.com, přihlášky přijímáme do konce srpna 2019

 

Kdy

Září 27 (Pátek) - Květen 29 (Pátek)

Kde

Litomyšl, Smetanovo náměstí 31 - naše kanceláře (nad provozovnou Komerční banky)

Lektor

Ing. Pavel Polok nebo Ing. Eliška Bečková

Cena

3 200 Kč za lekci a pár

X