Září, 2020

11ZářCelodenní07KvěRoční kurz pro ty, kterým se nedaří v partnerství 2020/2021Roční kurz(Celodenní)

blank

Podrobnosti události

Letáček

Pojďte s námi  najít svoji radost v partnerství.

Život zde na zemi od nás vyžaduje odvahu, vášeň a nadšení.

Organizační informace

Lektora si můžete vybrat

Ing. Pavel Polok nebo

Ing. Eliška Bečková

Počet lidí ve skupině 6
Počet lekcí 9, vždy 1x za měsíc
Časy 9:00 až cca 17:00, 1 hodina přestávka na oběd
Místo konání kurzu Litomyšl, Smetanovo náměstí 31, (nad KB)
Cena za jednodenní lekci 1 800 Kč, platí se každá lekce samostatně
Podmínky účasti na kurzu minimálně jedna osobní konzultace
Příjem přihlášek Ing. Eliška Bečková, tel: 776 802 789, mail: eliskabec@gmail.com, přihlášky přijímáme do konce srpna 2020

Termíny

blank

Požadavky na účastníky kurzu

Jedna individuální konzultace před zahájením kurzu. Vynechání jedné lekce kurzu znemožňuje další pokračování v kurzu. Je možné domluvit si s lektorem nahrazení kurzu na individuální konzultaci, nebo absolvování lekce kurzu v jiné skupině.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro všechny, kterým se jakkoli nedaří v partnerství, pro nezadané, rozvedené, podvedené, nebo ve vztazích zraněné. Pro ty, kteří jsou v partnerství nějak nejistí, bázliví, anebo mají pocit, že nejsou dost hezcí, zajímaví, hodni respektu. Ale i pro ty, které jejich partneři zlobí, nerespektují, nebo podvádí.

Všichni se narodíme s nějakým naturelem a jen ten můžeme rozvíjet od dětství až po současnost. Někteří se narodíme, tak že umíme být ve vztazích úspěšní a spokojení, protože v nich umíme dosahovat svých cílů. Pak se štěstí ve vztazích můžeme jen těžko vyhnout.

Ale můžeme se narodit i jinak. Bázliví, stydliví, uzavření, bojovní, nebo s nějakým vnitřním konfliktem. Třeba s potřebou zázemí a zároveň svobody ve vztahu.

My všichni, kteří jsme se nenarodili tak, abychom spontánně tvořili hezké vztahy se to musíme naučit. Musíme se podívat na to, kde a jaké chyby ve vnímání sebe a ve vnímání těch druhých děláme. Jsou to pocitové chyby, které běžně rozumově ovlivnit nelze. Nemůžeme se rozhodnout, že se budeme cítit sebevědomě, když jsme nejistí, to si prostě nenamluvíme. A přesto, chyby, které jsou ve vztazích tak bolestné, jsou obvykle velmi jednoduché a velmi jednoduše opravitelné.

Pojďte je najít, pochopit a opravit. Pojďte objevit nová východiska pro vnímání sebe a druhých ve svých vztazích. Najděte trvalou radost ze svých vztahů.

Jak budeme na kurzu pracovat?

Na kurzu budeme pracovat ve dvou rovinách.

V rovině myšlení budeme objevovat svou osobnost, své sociálně emoční dovednosti a sebehodnocení a jeho důsledek – hodnocení druhých.

V rovině představ, pocitů a emočních reflexů budeme pracovat s tou částí vědomí, která určuje náš život mnohem více, než část rozumová. Je mnohem rozsáhlejší, než si v nejbujnější fantazii umíte představit. Je také mnohem samostatnější, než si myslíte. Budeme vstupovat přímo do prostoru představ a pocitů. Využijeme jeho samouzdravující schopnosti pro uzdravení těch částí vědomí, které se rozumově uzdravují obtížně, nebo se uzdravit nedají vůbec.

Nebojte se, nemusíte umět meditovat! Budeme od vás chtít jediné. Abyste byli se zavřenýma očima se svými pocity a vnímali je, aniž byste hledali rozumové řešení. Pocity jsou velmi zvláštní. Umí samostatně jednat, umí se nám bránit, když je potlačujeme. Nenechají si od nás poroučet. My využijeme jejich nejdůležitější vlastnost. A tou je, že pocity mají schopnost se samy uzdravit, když jim dáme prostor.

Náš vnitřní svět pocitů a představ o sobě a partnerovi lze zkoumat a uzdravovat.

Všichni v sobě neseme nádherné schopnosti a dovednosti, díky kterým můžeme ve svých vztazích všichni zazářit a život si užít. Tyto dovednosti a schopnosti, ale máme často blokovány rodovými postoji souzení, odmítání a strachů. Tyto své dovednosti můžeme objevit, odblokovat a pak si je i užít.

Všichni můžeme objevit, jak nádherné bytosti jsme, jak nádherné bytosti jsou druzí a tím od základů změnit to,

čemu říkáme život, naše fyzická realita.

Všichni si můžeme splnit své sny a zazářit.

Kdy

Září 11 (Pátek) - Květen 7 (Pátek)

Kde

Litomyšl, Smetanovo náměstí 31 - naše kanceláře (nad provozovnou Komerční banky)

Lektor

Ing. Pavel Polok nebo Ing. Eliška Bečková

Cena

1 800 Kč za lekci

X