Září, 2019

13ZářCelodenní22KvěRoční kurz léčení komunikace 2019/2020Roční kurz(Celodenní)

Podrobnosti události

Letáček

Pojďme zaměřit svoji pozornost do jediného místa, kde skutečně můžeme dosáhnout toho, co chceme, do svého nitra.

Všichni se můžeme naučit vstupovat do svého vnitřního světa a obnovit dávno ztracené spojení se svými pocity, potřebami a s vlastní moudrostí. 

Když zaměříš svoji pozornost dovnitř, tak se naučíš zkoumat svůj vnitřní svět, a pochopíš principy, kterými tvoříš svoji realitu. Jakmile si ujasníš, co cítíš a co potřebuješ, naučíš se naslouchat hlubším rovinám sebe i ostatních. Pak začneš vnímat sebe i druhé v nových souvislostech a z jiných úhlů pohledu. 

Vytvoříš tak prostor pro vzájemný respekt, pozornost, empatii a zájem.

Pak nahradíš automatické a navyklé reakce v komunikaci, které jsou často bojovné, vyhýbavé nebo odmítavé, novými, kterými budeš tvořit svoji novou realitu. 

V komunikaci i v realitě každého člověka je jen tolik respektu a tolik porozumění, kolik ho má k sobě ve svém vnitřním světě a ve své vnitřní komunikaci.

Když se domluvíš s úctou sám se sebou, tak se domluvíš s každým, aniž on by o těchto principech cokoli věděl.

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, kteří komunikací tvořit harmonii ve vztazích. Pro všechny, kteří chtějí vytvářet vztahy založené na upřímnosti, vnímavosti a naplňování potřeb svých i druhých.

Na kurz se mohou také přihlásit všichni, kteří již nějak s lidmi pracují a chtějí své schopnosti posunout, anebo rozvinout.

Je určen všem, kteří chtějí od života víc, kterým nestačí jen život žít, ale chtějí mu lépe rozumět, chtějí jej ovlivňovat, vědomě tvořit, zdokonalovat. Jakmile se toto naučíte, už nikdy nebudete stejní a budete sebe, své možnosti, svůj život a svět vidět úplně jinak.

 

Na kurzu budeme pracovat ve dvou rovinách vědomí

V rozumové rovině, kde se snažíme rozumem pochopit svoji osobnost, své sociálně emoční dovednosti, svoje role a to jak na ně reagují druzí a jak mi reagujeme na role druhých.  

V rovině představ, pocitů a emočních reflexů, je to další velká část vědomí, která určuje náš život mnohem více, než část rozumová. Budeme vstupovat přímo do prostoru představ a pocitů a využijeme jeho samouzdravující schopnosti pro uzdravení částí vědomí, které se rozumově uzdravují obtížně. 

 

Požadavky na účastníky kurzu

Na kurzu se stanete součástí skupiny, do které budete zařazeni. Skupina je základní a uzavřenou vyvíjející se jednotkou. Proto základními požadavky na účastníka jsou závazek zachování kontinuity a ochota vydat se do hlubokých procesů osobního rozvoje. 

Vynechání jednoho kurzu znemožňuje další pokračování v kurzu. Výjimečně je možné domluvit si s lektorem nahrazením kurzu individuálním sezením s lektorem kurzu, nebo absolvování lekce kurzu v jiné skupině. 

Kurz se uskuteční při minimálním počtu 4 účastníků. Je na skupině si toto hlídat. Pokud by byl počet účastníků nižší, může se skupina s lektorem domluvit, že její účastníci budou rozděleni do ostatních skupin, anebo že skupina kurz předčasně skončí. 

 

Termíny

 

Organizační informace

Lektorka Ing. Eliška Bečková
Počet lidí ve skupině 5 až 7, optimálně 6
Počet lekcí

9, 1x za měsíc září až červen

střídavě pátek, sobota

nebo

pouze soboty

Termíny jednotlivých lekcí konkrétní termíny pro jednotlivé skupiny kurzu budou vydány v červnu
Časy 9:00 až cca 18:00, 1 hodina přestávka na oběd
Místo konání kurzu Litomyšl, Smetanovo n. 31, (nad KB)
Cena za jednodenní lekci 1 600,- Kč, platí se po absolvování každé lekce samostatně
Podmínky účasti na kurzu minimálně jedno tříhodinové osobní setkání. Potřebujete si udělat obrázek o způsobu práce na kurzu, abyste kurz po pár lekcích neskončili.
Příjem přihlášek Ing. Eliška Bečková, tel: 776 802 789, mail: eliskabec@gmail.com, přihlášky přijímáme do konce srpna 2019

 

Kdy

Září 13 (Pátek) - Květen 22 (Pátek)

Kde

Litomyšl, Smetanovo náměstí 31 - naše kanceláře (nad provozovnou Komerční banky)

Lektor

Ing. Eliška Bečková

Cena

1 600 Kč za lekci

X