Září, 2018

15ZářAll Day25KvěRoční kurz 2018/2019 Pavel PolokRoční kurz(All Day) Smetanovo náměstí 31, 570 01 Litomyšl

Podrobnosti události

Vstupme do světa empatie a hojnosti
Všichni můžeme vstoupit do svého vnitřního světa představ a pocitů, abychom zjistili, že právě tam vzniká náš fyzický život.
Na kurzu „objevíte svůj vnitřní svět“, rozměr sebe sama, o kterém jste asi neměli ani tušení. Bude to pro vás, jako toulat se neznámou krajinou. Zjistíte, že v té krajině je vše, co jste kdy žili a že vás to definuje pro to, co nyní žijete a žít budete. Zjistíte, že tato krajina je v mnoha místech zraněná, nemocná, rozbitá a že potřebuje léčit a uzdravit a objevíte i přímou vazbu mezi svojí vnitřní krajinou a vašimi vztahy a zdravím.
Na kurzu se budete učit zkoumat tuto krajinu a dát ji prostor, aby se sama uzdravila.
Zjistíte, jak velmi příjemné je, když se váš vnitřní svět v některém aspektu vašeho života uzdraví. Najednou zjistíte, že se právě tam mnohem lépe přijímáte, jste tam mnohem více sama sebou a jste k sobě nádherně laskaví.
Zakusíte, jak tato změna vnímání sebe bude zároveň velmi příjemnou změnou vnímání druhých obecně.
Všichni můžeme objevit, jak nádherné bytosti jste vy sami a jak nádherné bytosti jsou druzí a od základů změnit to, čemu říkáme život, naše fyzická realita.

Na kurzu budeme pracovat ve dvou rovinách vědomí

V rozumové rovině, kde se snažíme rozumem pochopit svoji osobnost své role a to jak na ně reagují druzí a jak mi reagujeme na role druhých.  

V rovině představ, pocitů a emočních reflexů, je to další velká část vědomí, která určuje náš život mnohem více, než část rozumová. Budeme vstupovat přímo do prostoru představ a pocitů a využijeme jeho samouzdravující schopnosti pro uzdravení částí vědomí, které se rozumově uzdravují obtížně. 

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, kteří nejsou nějak se svým životem spokojení, nejsou spokojení se svými vztahy, nebo mají různé nemoci. Pro všechny, kteří si chtějí svůj život uzdravit a změnit. Na kurz se mohou také přihlásit všichni, kteří již nějak s lidmi pracují a chtějí své schopnosti posunout, anebo rozvinout.

Je určen všem, kteří chtějí od života víc, kterým nestačí jen život žít, ale chtějí mu lépe rozumět, chtějí jej ovlivňovat, vědomě tvořit, zdokonalovat. Jakmile se toto naučíte, už nikdy nebudete stejní a budete sebe, své možnosti, svůj život a svět vidět úplně jinak.

Požadavky na účastníky kurzu

Na kurzu se stanete součástí skupiny, do které budete zařazeni. Skupina je základní a uzavřenou vyvíjející se jednotkou. Proto základními požadavky na účastníka jsou závazek zachování kontinuity a ochota vydat se do hlubokých procesů osobního rozvoje. 

Vynechání jednoho kurzu znemožňuje další pokračování v kurzu. Výjimečně je možné domluvit si s lektorem nahrazením kurzu individuálním sezením s lektorem kurzu, nebo absolvování lekce kurzu v jiné skupině. 

Kurz se uskuteční při minimálním počtu 4 účastníků. Je na skupině si toto hlídat. Pokud by byl počet účastníků nižší, může se skupina s lektorem domluvit, že její účastníci budou rozděleni do ostatních skupin, anebo že skupina kurz předčasně skončí. 

Organizační informace

LektorIng. Pavel Polok
Počet lidí ve skupině5 až 7, optimálně 6
Počet lekcí9, 1x za měsíc září až červen střídavě pátek, sobota
Termíny jednotlivých lekcíkonkrétní termíny pro jednotlivé skupiny kurzu budou vydány v červnu
Časy9:00 až cca 18:00, 1 hodina přestávka na oběd
Místo konání kurzuLitomyšl, Smetanovo n. 31, (nad KB)
Cena za jednodenní lekci1 600,- Kč, platí se po absolvování každé lekce samostatně
Podmínky účasti na kurzuminimálně jedno tříhodinové osobní setkání. Potřebujete si udělat obrázek o způsobu práce na kurzu, abyste kurz po pár lekcích neskončili.
Příjem přihlášekIng. Eliška Bečková, tel: 776 802 789, mail: eliskabec@gmail.com, přihlášky přijímáme do konce června 2018

 

Kdy

Září 15 (Sobota) - Květen 25 (Sobota)

Kde

Litomyšl - Naše kancelář (nad provozovnou Komerční banky)

Smetanovo náměstí 31, 570 01 Litomyšl

Lektor

Ing. Pavel Polok

Cena

1 600 Kč za lekci

X