Září, 2018

15ZářAll Day25KvěRoční kurz 2018/2019 Eliška BečkováRoční kurz(All Day) Smetanovo náměstí 31, 570 01 Litomyšl

Podrobnosti události

Pojďte vstoupit do lásky a celistvosti.
Toužíte po lásce, štěstí, zdraví a radosti? Toužíte po tom, aby si vás vážili partneři, rodiče, děti, spolupracovníci? Toužíte po tom, abyste se cítili dobře a spokojeně?
Tohle všechno můžete mít! Opravdu můžete!
A jak to můžete získat? Nejdříve to vše potřebujete objevit uvnitř sebe sama, ve svém vnitřním světě. A vůbec nevadí, že doposud jste nezaznamenali, že by tam něco takového existovalo. Je to tam jako potenciál, který čeká, až k němu najdete cestu.  
Pokud se vydáte na tuto cestu, budete překvapeni, jak pestrý svět v sobě nosíte. Je to svět, který budovali vaši předci, celé generace mužů a žen vašich rodů. Svět ve kterém je  mnoho prožitků, zkušeností a představ. Vše je uloženo v mnoha rovinách vaší osobnosti, ve vašich pocitech, v paměti vašich buněk a orgánů, ve vaši imaginaci, ve vašem myšlení. 
Je to vaše země, jediná, kterou máte. A jsou v ní oblasti, kde vše krásně roste a vzkvétá a kde se všemu dobře daří. Jsou v ní také místa, která jsou zraněná, nemocná a odmítnutá, která čekají na uzdravení a na přijetí. Ano, někdy ten proces bolí, ale má obrovskou cenu, protože svět, ve kterém žijete, je jen odrazem toho, co si nosíte uvnitř.

Na kurzu budeme pracovat ve dvou rovinách vědomí

V rozumové rovině, kde se snažíme rozumem pochopit svoji osobnost své role a to jak na ně reagují druzí a jak mi reagujeme na role druhých.  

V rovině představ, pocitů a emočních reflexů, je to další velká část vědomí, která určuje náš život mnohem více, než část rozumová. Budeme vstupovat přímo do prostoru představ a pocitů a využijeme jeho samouzdravující schopnosti pro uzdravení částí vědomí, které se rozumově uzdravují obtížně. 

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, kteří nejsou nějak se svým životem spokojení, nejsou spokojení se svými vztahy, nebo mají různé nemoci. Pro všechny, kteří si chtějí svůj život uzdravit a změnit. Na kurz se mohou také přihlásit všichni, kteří již nějak s lidmi pracují a chtějí své schopnosti posunout, anebo rozvinout.

Je určen všem, kteří chtějí od života víc, kterým nestačí jen život žít, ale chtějí mu lépe rozumět, chtějí jej ovlivňovat, vědomě tvořit, zdokonalovat. Jakmile se toto naučíte, už nikdy nebudete stejní a budete sebe, své možnosti, svůj život a svět vidět úplně jinak.

Požadavky na účastníky kurzu

Na kurzu se stanete součástí skupiny, do které budete zařazeni. Skupina je základní a uzavřenou vyvíjející se jednotkou. Proto základními požadavky na účastníka jsou závazek zachování kontinuity a ochota vydat se do hlubokých procesů osobního rozvoje. 

Vynechání jednoho kurzu znemožňuje další pokračování v kurzu. Výjimečně je možné domluvit si s lektorem nahrazením kurzu individuálním sezením s lektorem kurzu, nebo absolvování lekce kurzu v jiné skupině. 

Kurz se uskuteční při minimálním počtu 4 účastníků. Je na skupině si toto hlídat. Pokud by byl počet účastníků nižší, může se skupina s lektorem domluvit, že její účastníci budou rozděleni do ostatních skupin, anebo že skupina kurz předčasně skončí. 

Organizační informace

LektorIng. Eliška Bečková
Počet lidí ve skupině5 až 7, optimálně 6
Počet lekcí9, 1x za měsíc září až červen střídavě pátek, sobota
Termíny jednotlivých lekcíkonkrétní termíny pro jednotlivé skupiny kurzu budou vydány v červnu
Časy9:00 až cca 18:00, 1 hodina přestávka na oběd
Místo konání kurzuLitomyšl, Smetanovo n. 31, (nad KB)
Cena za jednodenní lekci1 600,- Kč, platí se po absolvování každé lekce samostatně
Podmínky účasti na kurzuminimálně jedno tříhodinové osobní setkání. Potřebujete si udělat obrázek o způsobu práce na kurzu, abyste kurz po pár lekcích neskončili.
Příjem přihlášekIng. Eliška Bečková, tel: 776 802 789, mail: eliskabec@gmail.com, přihlášky přijímáme do konce června 2018

 

Kdy

Září 15 (Sobota) - Květen 25 (Sobota)

Kde

Litomyšl - Naše kancelář (nad provozovnou Komerční banky)

Smetanovo náměstí 31, 570 01 Litomyšl

Lektor

Ing. Eliška Bečková

Cena

1 600 Kč za lekci

X