CENY

Ceny konzultací

Cena za hodinu konzultace je od 1.11.2015 500 Kč za hodinu. Sezení trvá 2, maximálně 3 hodiny. Ti, kteří z nějakého důvodu nemohou zaplatit plnou částku platí dle jejich možností.

Cena za hodinu konzultace, pokud si vyžádáte přítomnost mne i Ing. Elišky Bečkové, je od 1.11.2015 800 Kč za hodinu. Je to v případech, kdy máte pocit, že potřebujete pohled z mužské i ženské strany, obvykle při řešení problémů v partnerství.

Ceny kurzů

Cena za jeden den kurzu v Litomyšli je od 1.9.2017 1 600 Kč, platí se po absolvování každého jednoho dne kurzu za absolvovaný den. V ceně:

  • V Litomyšli – polévka, chleba, káva, čaj a ovoce.
  • Ve vašich prostorách – káva, čaj a ovoce.

Cena za jeden den kurzu v Brně je od 1.9.2017 1 900 Kč, platí se po absolvování každého jednoho dne kurzu za absolvovaný den. V ceně:

  • Káva čaj a ovoce

Ceny seminářů

Cena za tříměsíční seminář je dle semináře a počtu účastníků. Semináře si můžete i v místě bydliště po dohodě s námi zorganizovat sami. Organizátor semináře má seminář zdarma. Minimální počet účastníků je 10. Seminář se platí celý předem.

Ceny přednášek

Cena za přednášku je minimálně 3 000 Kč, nebo 150 Kč za osobu, dle dohody s organizátorem. Přednášku si můžete v místě bydliště zorganizovat po dohodě s námi sami. Organizátor dostává provizi ze zisku z přednášky.

Ceny numerologických rozborů

Cena za numerologický rozbor osobnosti, dle data narození a křestního jména, ((přezdívky))  v rozsahu cca 2 až 3 stránky 1 000,- Kč. Pokud budete chtít k numerologickému rozboru konzultaci, vysvětlení, cena je 500,- Kč za hodinu konzultace k ceně za numerologický rozbor. Konzultace může být i po telefonu.