ZPŮSOB PRÁCE

Základem naší práce s vámi jsou terapie, při kterých si s vámi vykládáme a pomáháme vám pochopit vaše jednání, emoce, reakce, nebo vaše nemoci. Pomáháme vám pochopit, proč se k vám druzí vztahují tak, jak se vztahují a pokud jste nemocní, jak si své nemoci děláte. Pokud přijdete s partnerem, pomáháme vám pochopit jeden druhého a najít řešení. V pochopení, díky tomu, že lépe rozumíte tomu co žijete, najdete nové úhly pohledu na sebe, své jednání, jednání vašeho okolí, na nemoc vaši, nebo vašeho dítěte. Nové úhly pohledu vám umožní najít nová řešení pro váš život. Novými úhly pohledu a novým jednáním můžete vystoupit ze své staré reality, nebo si sami uzdravit nemoc.

Na terapiích vám pomáháme pochopit, jakými pravidly se vaše vztahy řídí, proč vy, nebo vaše okolí reagujete, jak reagujete a jak tyto reakce změnit. Pomáháme vám vidět chyby ve vašem jednání, ve vašich emocích, které vedou k destrukcím ve vašem životě, nebo k vašim nemocem. Učíme vás, jak aktivně sami sebe lépe vidět a jak sami sebe měnit, aby se vaše vztahy, nebo nemoci uzdravily.

Jedna terapie trvá 2,5 až 3 hodiny.

Součástí terapie jsou podle potřeby:

  • Práce s osobními příběhy, prožitky a jejich výklad
  • Kreslení a výklad obrázků, strom
  • Práce s tíživými životními situacemi
  • Práce s nemocemi, vedeme vás k pochopení, proč nemoc máte a jak si ji vyléčit
  • Práce s vědomím, pomůžeme vám uvědomit, jak vnitřně prožíváte a jaké dopady to na váš život má, a jak své nastavení měnit.
  • Práce se spirituální částí osobnosti, pokud právě toto chcete rozvíjet. Mnozí z nás mají zajímavé duchovní schopnosti, kterými mohou svůj život obohatit. Pomáháme vám tyto schopnosti objevit, aktivovat a naučíme vás je rozvíjet a používat.

Na terapii jdete, abyste pochopili a změnili. To za vás nemůže nikdo udělat, ani my ne. Proto se o pochopení snažte, jak jen to jde a vše ostatní nechte stranou. Vaše pochopení a porozumění je to, co vás léčí.

Z terapie si můžete pořídit nahrávku, pokud si donesete vlastní diktafon. Nebo vám mohu terapii nahrát sám, pak si doneste klíčenku a já vám nahrávku na ni nahraji.

KDY A KAM SE MŮŽETE OBJEDNAT

Kancelář máme v Litomyšli – viz mapka v sekci kontakt. Pracujeme pondělí až pátek, objednat se můžete na sezení od 9:00 nebo od 13:00.

Objednávat se můžete na telefonních číslech:

  • Ing. Pavel Polok 739 374 481
  • Ing. Eliška Bečková 776 802 789

Když pracujeme, nemůžeme telefony brát, nejspíše nás zastihnete odpoledne mezi 17:00 a 19:00. Někdy pracujeme až do večera, tak to zkuste druhý den, nebo nám pošlete SMS a my vám zavoláme, až budeme mít volno, obvykle druhý den.

Přes maily neobjednáváme, protože objednání komplikuje časové zpoždění odpovědí.